Her Adım Kızım İçin

Written by admin. Posted in Basın, Video

Eski eşi tarafından kendisine gösterilmediğini öne sürdüğü kızını bulmak için Muğla’nın Bodrum İlçesi’nden yola çıkan yat yapım ustası 48 yaşındaki Mustafa Yılmaz, Çanakkale’le ulaştı.Eski eşi tarafından kendisine gösterilmediğini öne sürdüğü kızını bulmak için Muğla’nın Bodrum İlçesi’nden yola çıkan yat yapım ustası 48 yaşındaki Mustafa Yılmaz, Çanakkale’le ulaştı. Yılmaz, ‘Yüreği vicdanlı tüm dünya insanlarından, bana yardımcı olmalarını istiyorum dedi.

cheap isoptin sideonline imuran price in uae online online online buy suhagra online

Çanakkale Kordonboyu’nda Troy filminde kullanılan Truva atı önünde DHA mikrofonuna konuşan Bodrumlu yat yapım ustası Mustafa Yılmaz, 8 yıl önce boşandığı eşi 39 yaşındaki Ö.S. (Özlem Sofuoğlu) tarafından kendisine gösterilmeyen kızından bir haber alamadığı ve kızına kavuşmak için İsviçre’ye yürümeye karar verdiğini anlattı. Yılmaz, Türkiye’deki bütün hukuki süreçleri tamamladığını, buna rağmen bugün 9 yaşında olan kızı Aylin’i hala kucaklamayadığını belirtti. Kızının ve eski eşinin adresini öğrenmek için 100 bin Dolar ödül belirlediğini kaydeden Yılmaz, ‘Çağımız iletişim çağı. Yüreği vicdanlı tüm dünya insanlarından, bana yardımcı olmalarını istiyorum. Kızımın hasretini 9 yıldır içimde taşıyorum. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne ulaşmak için 3 bin 260 kilometre yürüyeceğim. Amacım, dünyaya sesini duyurmak dedi.

Önceki yıllarda Bodrum Kalesi surlarında, Kardak’ta, İçmeler Tersanesi’nde, Kaymakamlık binası önünde tabutun içine girip kendisini zincirlediğini, İstanbul Kadıköy’de ve Muğla Sınırsızlık Meydanı’nda, kızı için pankartlı eylemler yaptığını hatırlatan Yılmaz, ‘Bodrum Milli Eğitim Müdürlüğü hakkımda soruşturma açtı. 9 yaşına erişen kızımı okula göndermediğim için yasal işleme tabii tutuldum. Ben kızıma 9 yıldır hasretim. Yetkililer bunu bilmeden, traji komik bir şekilde hakkımda işlem yapmaya çalışıyorö dedi. BM Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin 9 ve 12’inci maddelerini hatırlatan Yılmaz, ‘Bu madde ayrı olan anne, baba ve çocuk arasında çocuğun ruh sağlığı açısından düzenli bir birliktelik sağlanması ve sürekli görüşmenin bir hak olduğunu belirtir. Buna tüm üye devletlerin de uyması gerekir. Buna bağlı hükümlerde çocuğun yerinin mutlaka bildirilmesi gerekmektedirö dedi.

Elinde ‘Wanted. Yerini bildirene 100.000 Dolar ödül. www.kizimiistiyorum.com yazılı dövizle ve ‘Her adım kızım içinö sloganıyla yola çıkan Mustafa Yılmaz, Çanakkale’den feribotla Eceabat İlçesi’ne geçti. yılmaz dört gün sonra Edirne’ye ulaşmayı planlıyor. Buy Order cheap bystolic 5 mg Pills http://strengthrebel.com/blog/cell-spyware-android-spy-software-cell-phone-tracking-software/http://teste-se.com/phone-spyware-spy-app-for-iphone-gps-cell-phone/ Order http://www.g168gin.com/?p=22611 Purchase Purchase

Geri Bildirim gönder...

Harita